EuroMedic

Abonamenty medyczne

W EuroMedic zapewniamy kompleksową opiekę

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby osób w różnym wieku oraz o odmiennej kondycji zdrowotnej przygotowaliśmy ofertę trzech abonamentów usług medycznych. Celem abonamentu jest uzyskanie dostępu do określonego zakresu usług medycznych przy gwarantowanym standardzie realizacji usługi.

Brązowy

Abonament zaspokaja podstawowe potrzeby pacjentów w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz podstawowych konsultacji specjalistycznych. W ramach konsultacji specjalistycznych zawierają się podstawowe badania diagnostyczne, laboratoryjne oraz zabiegi ambulatoryjne stanowiące standard postępowania medycznego. Abonament jest adresowany do pacjentów, którzy rzadko chorują i cenią sobie łatwy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu oraz dbają o profilaktykę stanu zdrowia. W przypadku podejrzenia poważnego stanu chorobowego pacjentowi oferowane są dalsze specjalistyczne usługi diagnostyczne na atrakcyjnych warunkach. Standard obsługi pacjenta EuroMedic jest dostępny dla wszystkich pacjentów niezależnie od zakupionego abonamentu.

Srebrny

Abonament zaspokaja potrzeby w zakresie kompleksowej opieki medycznej od podstawowej opieki medycznej, konsultacji specjalistycznych do specjalistycznych usług diagnostycznych pozwalających postawić ostateczną diagnozę i propozycję najlepszego schematu leczenia. Abonament zawiera proces leczenia farmakologicznego – leczenie operacyjne jest oferowane osobie posiadającej ten abonament z atrakcyjnymi zniżkami lub w ramach kontraktu z NFZ wg aktualnie obowiązującej kolejki. Abonament przeznaczony jest dla osób dbających o zdrowie, prowadzących aktywny tryb życia, ale obciążonych podwyższonym ryzykiem zachorowania w związku z przebytymi wcześniej chorobami lub występowaniem danej choroby w rodzinie. Standard obsługi pacjenta EuroMedic jest dostępny dla wszystkich pacjentów niezależnie od zakupionego abonamentu.

Złoty

Abonament oferuje kompleksową opiekę medyczną od podstawowej opieki zdrowotnej po kompleksowe leczenie zdiagnozowanych schorzeń na atrakcyjnych warunkach lub w ramach kontraktu z NFZ wg aktualnie obowiązującej kolejki. Abonament jest przeznaczony dla pacjentów, którzy chcą mieć pewność, iż w przypadku zdiagnozowania choroby zostaną objęci kompleksową opieką w komfortowych warunkach. Oferta ta jest atrakcyjna szczególnie dla osób, które znajdują się w grupie ryzyka najczęstszych zachorowań – osoby poddane dużemu stresowi, pracujące w warunkach szkodliwych dla zdrowia, mało aktywnych, prowadzących stacjonarny tryb życia, u których w rodzinie występowały ciężkie schorzenia i wady zdrowia. Standard obsługi pacjenta EuroMedic jest dostępny dla wszystkich pacjentów niezależnie od zakupionego abonamentu.