E-Rejestracja

EuroMedic

komercyjne operacje ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWÓW

komercyjne operacje ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWÓW

Wykonujemy komercyjne operacje endoprotezoplastyki stawów biodrowych oraz kolanowych w przypadku w przypadku nieodwracalnych zmian stawowych powstałych w przypadku choroby zwyrodnieniowej, i po urazach.

W przewlekłych uszkodzeniach chrząstki stawowej kolan, stawów biodrowych, obręczy barkowej – lekarze specjaliści z zakresu ortopedii i traumatalogii przeprowadzają przypadkach iniekcje dostawowe. Więcej informacji pod numerem: 884-361-135.

Czynniki wzrostu przyśpieszają migrację komórek do miejsca uszkodzenia, stymulują ich namnażanie oraz różnicowanie, a także proliferację naczyń krwionośnych. Ten sposób leczenia coraz powszechniej stosowany jest  w różnych gałęziach medycyny do stymulacji gojenia tkanek. W przypadku ortopedii są one stosowane do przyśpieszenia zrostu kostnego i gojenia tkanek miękkich, takich jak mięśnie i ścięgna. Nie są one jednak uniwersalnym lekiem, pozwalającym na wyleczenie każdego schorzenia ortopedycznego, jednak pole ich stosowania jest bardzo szerokie i zróżnicowane, co pozwala często na długotrwałą poprawę w zakresie dolegliwości bólowych.

Zastosowanie m.in.: łokieć golfisty, ostrogi piętowe (choroba rozcięgna podeszwowego), uraz mięśni, leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów kolanowych.

Zadzwoń i umów się na konsultacje i ewentualny zabieg
od poniedziałku do piątku
8:00 – 15:00    tel.  32 707 4232;   7:00-13:00 tel. 884 361 135