E-Rejestracja

EuroMedic

operacje ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWÓW bez kolejki. Injekcje do stawów kolanowych i innych

operacje ENDOPROTEZOPLASTYKI STAWÓW bez kolejki. Injekcje do stawów kolanowych i innych

Wykonujemy operacje endoprotezoplastyki  stawów biodrowych oraz kolanowych w przypadku w przypadku nieodwracalnych zmian stawowych powstałych w przypadku  choroby zwyrodnieniowej, i   po urazach.  W przewlekłych uszkodzeniach chrząstki stawowej kolan , stawów biodrowych, obręczy barkowej  – lekarze specjalisci z zakresu ortopedii i traumatalogii przeprowadzaja  przypadkach injekcje dostawowe, Tel.iNFO.:884-361-135

Czynniki wzrostu przyśpieszają migrację komórek do miejsca uszkodzenia, stymulują ich namnażanie oraz różnicowanie, a także proliferację naczyń krwionośnych. Ten sposób leczenia coraz powszechniej stosowany jest  w różnych gałęziach medycyny do stymulacji gojenia tkanek.

W przypadku ortopedii są one stosowane do przyśpieszenia zrostu kostnego i gojenia tkanek miękkich, takich jak mięśnie i ścięgna. Nie są one jednak uniwersalnym lekiem, pozwalającym na wyleczenie każdego schorzenia ortopedycznego, jednak pole ich stosowania jest bardzo szerokie i zróżnicowane, co pozwala często na długotrwałą poprawe w zakresie dolegliwosci bólowych. Zastosowanie m.in.:

łokieć golfisty,

ostrogi piętowe (choroba rozcięgna podeszwowego),

uraz mięśni,

leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów kolanowych.

Zadzwoń i umów się na konsultacje i ewentualny zabieg
od poniedziałku do piątku
8:00 – 15:00    tel.  32 707 4232,  :884-361-135